Försäljning och konstruktion

Välkommen till oss!

Du är alltid välkommen till oss på Kindgrensgatan i Jönköping för ett personligt besök - vare sig det är för att titta på tillverkningen av dina produkter, för att slutprova en anläggning eller om så bara för att ta en kopp kaffe och prata en stund.


Konstruktion och försäljning

Vår konstruktions- och försäljningsavdelning består av c:a 10 personer och eftersom våra konstruktörer även fungerar som säljare har du bara en enda kontaktperson - hela vägen från första kontakt till godkänd leverans!

 

Robert Vandren

Robert
Vandrén
VD

Direkt: 036-306 393
robert@transelmatic.se

Cecilia

Cecilia
Nilsson

Partner/Controller


cecilia@transelmatic.se

Åsa Louhema

Åsa
Louhema
Ekonom

Direkt: 036-165 240
asa@transelmatic.se

Hans

Hans
Andersson

Partner/ Affärsutvecklare

Direkt: 070-777 64 23
hans.a@transelmatic.se

Kristofer Gustafsson

Kristofer
Gustafsson
Projektledare/
Konstruktör
Apparatskåp

IT-Ansvarig

Direkt: 036-306 337
kristofer@transelmatic.se
Anders Svensson

Anders
Svensson
Projektledare/
Konstruktör Apparatskåp

Direkt: 036-306 391
anders@transelmatic.se
Nicki Wilhelmsson

Nicki
Wilhelmsson

Projektledare/
Konstruktör Apparatskåp

Direkt: 036-306 335
nicki@transelmatic.se
Claes Frisk

Claes
Frisk

Projektledare/
Konstruktör Apparatskåp

Direkt: 036-306 396
claes@transelmatic.se
Henrik Magnusson

Henrik
Magnusson

Projektledare/
Konstruktör Ställverk


Direkt: 036-306 333
henrik@transelmatic.se

Niclas Thoren

Niclas
Thoren

Projektledare/
Konstruktör Ställverk


Direkt: 036-306 334
niclas@transelmatic.se

Enver

Enver
Halimic

Projektledare/
Konstruktör Ställverk


Direkt: 036-306 397
enver@transelmatic.se
Sten Johansson

Sten
Johansson

Projektledare/
Konstruktör Centraler


Direkt: 036-306 390
sten@transelmatic.se

Ronnie Otterdahl

Ronnie
Otterdahl

Produktionssupport


Direkt: 036-306 398
ronnie@transelmatic.se
     
       
       
Trans El Matic

Hela vägen från första kontakt
till godkänd leverans!