Kontakt

Välkommen till oss!

Du är alltid välkommen till oss på Kindgrensgatan i Jönköping för ett personligt besök - vare sig det är för att titta på tillverkningen av dina produkter, för att slutprova en anläggning eller om så bara för att ta en kopp kaffe och prata en stund.


Konstruktion och försäljning

Vår konstruktions- och försäljningsavdelning består av c:a 10 personer och eftersom våra konstruktörer även fungerar som säljare har du bara en enda kontaktperson - hela vägen från första kontakt till godkänd leverans!

 

Robert Vandren

Robert
Vandrén
VD

Direkt: 036-306 393
robert@transelmatic.se

Hans Andersson

Hans
Andersson

Partner/ Affärsutvecklare

Direkt: 070-777 64 23
hans.a@transelmatic.se

Åsa Louhema

Åsa
Louhema
Ekonom

Direkt: 036-165 240
asa@transelmatic.se

 
Anders Svensson

Anders
Svensson

Projektledare/
Konstruktör Apparatskåp

 Direkt: 036-306 391
anders@transelmatic.se
Nicki Wilhelmsson

Nicki
Wilhelmsson

Projektledare/
Konstruktör Apparatskåp

 Direkt: 036-306 335
nicki@transelmatic.se
   
Henrik Magnusson

Henrik
Magnusson

Projektledare/
   Konstruktör     Ställverk


Direkt: 036-306 333
henrik@transelmatic.se

Niclas Thoren

Niclas
Thoren

Projektledare/
   Konstruktör     Ställverk


Direkt: 036-306 334
niclas@transelmatic.se 

Enver

Andreas
Floengård

Projektledare/
     Konstruktör     Centraler


Direkt: 036-306 392
andreas@transelmatic.se
 
Ronnie Otterdahl

 Ronnie
Otterdahl

Produktionssupport


Direkt: 036-306 398
ronnie@transelmatic.se
     
       
       
Trans El Matic

Hela vägen från första kontakt
till godkänd leverans!